Ostuinfo

13.12.2020 11:22

Enne ostu sooritamist tutvu palun kindlasti siin oleva infoga - kuidas e-poest osta, poe üldtingimustega, tarne- ja transpordiinfoga ning tagastamise korraga. Kui tekib küsimusi või soovid anda meile tagasisidet, kirjuta apellet@warmeston.ee või helista tööpäeviti kell 9-17 telefonil 5307 0020

Pakume nüüd ka järelmaksu võimalust - ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta pelleti eest tasumisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Korduma kippuvad küsimused

18.11.2022 11:22

1. Kui palju maksab pelleti kaubaaluse ja tarne hind? 2. Kus kohast saan ma tellimuse vormistamiseks endale sooduskoodi? 3. Kas on pelletid laos olemas ja kui pikk on tarneaeg?

Loe veel...

Püsikliendi programm

09.06.2022 11:22

Enne ostu sooritamist tutvu palun kindlasti siin oleva infoga - kuidas e-poest osta, poe üldtingimustega, tarne- ja transpordiinfoga ning tagastamise korraga

Loe veel...

Pelletiküttega seotud küsimused ja vastused

13.12.2020 11:22

Pelletiküttega seotud küsimustele vastas Warmeston OÜ tehase juht Taavi Toom

Loe veel...