Korduma kippuvad küsimused

18.11.2022 11:22

Korduma kippuvad küsimused:

  1. Kui palju maksab pelleti kaubaaluse ja tarne hind?

Pelleti kaubaaluse hind on näidatud meie kodulehel Apellet . Hind sisaldab käibemaksu ning kohaletoimetamist üle Eesti.

  1. Kus kohast saan ma tellimuse vormistamiseks endale sooduskoodi?

Juhul, kui sooduskood puudub võib sooduskoodi välja jätta tühjaks. Palun jälgige meid sotsiaalmeedias Instagram'is ja Facebook'is, et meie sooduspakkumisest teadlik olla.

  1. Kas on pelletid laos olemas ja kui pikk on tarneaeg?

Pelletid on laos olemas ja tarneaeg on 7-10 tööpäeva jooksul.  

  1. Kus asuvad laod, kui soovin ise oma tellitud pelletitele järgi tulla?

Oma tellimuse saate kätte ükskõik millisest meie laost Tallinnas, Raplas, Pärnus, Jõhvis, Rakveres, Tartus ja Võrus. Ladude aadressid leiate siit: https://apellet.ee/laod. Pärast tellimuse vormistamist https://apellet.ee/ kodulehelt palume võtta ise valitud laoga ühendust ning teavitada, millal Teie soovite oma tellimuse järgi tulla. Tellimuse järgi on võimalik tulla peale tellimuse vormstamist samal päeval.

  1. Miks ma saan tellida kodulehelt maksimaalselt 10 kaubaalust?

Hetkel on meie kodulehel pandud piirang. Juhul kui soovite endale rohkel pelletid osta, siis palume uue telimuse sooritada paar nädalat hiljem.

  1. Kas ma saan osta 8mm pelleteid või pelleteid BigBagis?  Warmeston OÜ ei tooda ei 8mm ega BigBagis pelleteid. Meie kodulehel saab tellida ainul 6mm pelleteid. Pelletid on hermeetiliselt pakitud 15kg kottidesse. Ühe kaubaaluse peal on 65 15kg kotti. Aluse hind on hinna sees ning seda pole vaja tagastada

      7. Kas ma saan tellida ainult teatud arvu kotte või pool kaubaalust?

Kahjuks mitte. Warmeston OÜ müüb pelleteid ainult tervete kaubaaluste kaupa.

  1. Miks on pelletide hind nii tõusnud aastal 2022?

Puidugraanulite hind on sarnaselt kõikide teiste kütuste hindadega 2022. aastal märkimisväärselt kerkinud. Peamine põhjus on biomassi ja elektrienergia hinna mitmekordne tõus. Need on meie põhilised tootmisallikad, mis tõstavad ka lõpptoote hinda.

  1. Kas pelleteid võib hoida väljas lageda taeva all?

Ei. Pellet on justkui käsn, mis kogub niiskuse endasse. Hoidke pelleteid siseruumides (garaažides, keldrites) või väljas näiteks kuuri all. Oluline on, et pelletitele ei satuks vett.

Püsikliendi programm

09.06.2022 11:22

Enne ostu sooritamist tutvu palun kindlasti siin oleva infoga - kuidas e-poest osta, poe üldtingimustega, tarne- ja transpordiinfoga ning tagastamise korraga

Loe veel...

Ostuinfo

13.12.2020 11:22

Enne ostu sooritamist tutvu palun kindlasti siin oleva infoga - kuidas e-poest osta, poe üldtingimustega, tarne- ja transpordiinfoga ning tagastamise korraga

Loe veel...

Pelletiküttega seotud küsimused ja vastused

13.12.2020 11:22

Pelletiküttega seotud küsimustele vastas Warmeston OÜ tehase juht Taavi Toom

Loe veel...